top of page

NÁŠ TÍM

_DSC2017.jpg

MDDr. MARTIN KARĽA

Zubný lekár

MDDr. Martin Karľa je absolventom odboru stomatológie na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. Po úspešnom ukončení štúdia v roku 2009 začal svoju profesionálnu kariéru ako zubný lekár na súkromnej klinike vo Vyššom Brode - Česká republika, kde sa venoval najmä protetike. Od septembra 2011 pracuje vo svojej súkromnej praxi v Bratislave, kde sa zameriava hlavne na estetickú a mikroskopickú stomatológiu. Aktívne sa zúčastňuje na kongresoch a odborných podujatiach na Slovensku, aj v zahraničí.

_DSC1916-2.jpg

MDDr. Eliška Balaščáková

Zubná lekárka

MDDr. Eliška Balaščáková je absolventkou odboru zubného lekárstva na Lekárskej fakulte Univerzity Plackého v Olomouci. Aktívne sa zúčastňovala odborných školení a zahraničných stáži už počas svojho štúdia. V roku 2017 začala svoju profesionálnu kariéru ako lekárka na zubnej klinike KC Dent, a dnes je jej neodmysliteľnou súčasťou. Eliška je v ambulancii prvým kontaktom pre pacientov, ktorí s ňou absolvujú vstupné vyšetrenie, a následne naplánujú postup terapie. Vďaka jej unikátnemu psychologickému prístupu je známa svojou taktikou pre odbúravanie strachu zo zubného vyšetrenia u detí i dospelých. Zaoberá sa hlavne záchovnou stomatológiou a pedostomatológiou. Zahraniční pacienti sa s ňou dohovoria plynule po anglicky.   

DSC_2863_edited.jpg

MDDr. Lenka Paulisová

Zubná lekárka - čeľustný ortopéd

MDDr. Lenka Paulisová absolvovala štúdium zubného lekárstva na Lekárskej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, ktoré ukončila v roku 2009. Špecializáciu v odbore čeľustná ortopédia získala na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave v roku 2014. Doktorka Paulisová je certifikovaným poskytovateľom systému Invisalign - populárnej  metódy na vyrovnávanie zubov. Invisalign je špeciálne navrhnutá a vyrobená sada priesvitných, plastických a snímateľných dláh. Tento aparát je v podstate neviditeľný, vďaka čomu je liečba estetická. Dr. Paulisová aktuálne pôsobí aj vo výbore Slovenskej ortodontickej spoločnosti.

Viac informácií nájdete na www.drpaulisova.sk

_DSC1655.jpg

Júlia Detvaiová

Recepcia

Júlia sa v ambulancii stará o bezproblémový chod recepcie, objednávanie pacientov a administratívnu činnosť. Vždy vás privíta s úsmevom, a snaží sa vyhovieť požiadavkám klientov promptne a ústretovo. Jej niekoľko ročná administratívna prax a profesionálne vystupovanie prispieva k tomu, aby ste sa v našej ambulancii cítili príjemne. 

 

V prípade akýchkoľvek požiadaviek ju neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese kcdent@kcdent.sk alebo telefonicky na čísle 0918 590 029. 

bottom of page